Galeria Wnętrz. Dla ludzi, którzy stawiają na jakość.
 
Historia naszej firmy zaczęła się w 2006 roku, gdy otworzyliśmy pierwszą Galerię Wnętrz w warszawskim Centrum Mega Meble. Dwa lata później otworzyliśmy drugi, ekskluzywny salon, znajdujący się w Domotece w Parku Handlowym Targówek.

W Galerii Wnętrz oferujemy meble i akcesoria najlepszych polskich oraz belgijskich producentów. W naszej ofercie posiadamy meble do całego domu począwszy od kanap z funkcją spania, foteli, po stoły, krzesła, komody i witryny.

 
 
 
 
Dzięki współpracy z ponad 70 uznanymi firmami możemy mieć pewność, że znajdziemy dokładnie to, czego Państwo szukają. Z przyjemnością stworzymy projekt, na którym z łatwością ujrzą Państwo swoje wymarzone wnętrze, doradzimy w wyborze kolorów, stylistyki i oświetlenia, aby każdy szczegół był perfekcyjnie dopracowany i wyeksponowany. Aby urządzić wnętrze zgodnie z Państwa potrzebami przygotowaliśmy także ogromny wybór akcesoriów meblowych - od ciętych na miarę luster weneckich po unikatowe, luksusowe żyrandole.

Misja

Otwierając nasz pierwszy salon – właśnie ten, do którego mamy zaszczyt Państwa zaprosić, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym spełniają się marzenia. Nasi eksperci są profesjonalnie przeszkoleni i zaangażowani w realizację nawet najbardziej wymagających pomysłów i projektów. Ambitnie podchodzimy do stawianych nam zadań, chcemy aby Państwo byli szczęśliwi i zadowoleni.

Luksus ma dla nas jeszcze jedno znaczenie – chodzi o trwałość. Wybieramy oferty tych producentów, którzy spełniają dwa warunki. Po pierwsze, istotna jest dla nas jakość i wytrzymałość mebli, szukamy idealnego połączenia funkcjonalności z pięknem. Po drugie, chcemy wspierać polską gospodarkę i lokalnych rzemieślników, dlatego skupiamy się na producentach polskich i tych, którzy zdecydowali się produkować swoje meble w naszym kraju. Wybierając naszą Galerię, wybierają Państwo również inwestowanie w przyszły rozwój Polski.
Copyright © 2017 Galeria Wnętrz Wszelkie prawa zastrzeżone